• Gundem1
 • Gundem2
 • Gundem 3
KRİSTAL VİTRAY
Mekânlara yansıyan eşsiz ışık özelliğiyle vitray severlere görsel şölen sunar. İhtiyaç duyulan  her alanda uygulanabileceği gibi diğer kullanım alanları şu şekildedir; kapılar, pencereler, kapak camları, tavan aydınlatmaları ve seperasyonlar  vb.
TIFFANY VİTRAY
Vitray sanatında yapılan tasarımın hayata geçirilmesi, parçaların yavaş yavaş bütünü oluşturması heyecan verici bir deneyimdir. Vitray çalışması tamamlandıktan sonraki ışık, Vitraydaki renklere ve dokuya hayat verir.
FÜZYON
Kullanıldığı alanlara büyülü bir güzellik katan füzyon camlar ortalama 850 C de fırınlanarak imal edilir.  İstenilen renk ve desenlerde çalışma alternatifi  ile sınırsız seçenekte desen tasarımı sunar.  Dokunun, hissedin. Keyif alacaksınız.
CNC BOYAMA
İthal ve yerli kontur seçenekleriyle cam yüzeye vitray desenlerini  işleme sanatıdır. Cnc boyama tekniği ile her tarzda desen uygulamaları yapmak mümkündür. Ressamın tualini, camın yüzeyine taşıdık.
DEKORATİF CAM
Kullanım alanı çok geniş olmakla beraber daha çok, oda ve salon kapılarında, mutfak dolaplarında, duşa kabin ve ara bölmelerde yaygın olarak kullanılır.  Özdeş kristal bünyesinde geliştirilen ve Türkiye’de yeni bir akım başlatan rölyefli ve degredeli kumlama işlemleri için alternatif çalışmalar yapmaktayız.
DEKORATİF AYNA
Kullanılacak olan mekânın mimari özelliğine göre, özel olarak tasarlanan farklı şekillerde ayna modelleri üretmekteyiz. Proje bazlı ya da perakende olarak renkli, kumlamalı ve kristal desenli alternatiflerimiz bulunmaktadır.
TEZGAH ARASI CAM
Mutfak tezgahı ile dolaplar arasında kalan  alan için uygulanan cam kaplama sistemidir. Birinci kalite epoksi boya ile istenilen desenler, 6 mm temperli cama işlenir. Özel desen işlemelerinin yanı sıra 3 boyutlu baskı İşlemi de yapmaktayız. Arzu edilen fotoğraf cama basılabilir.  Kategoriden örneklerine ulaşabilirsiniz.
AKSESUARLAR
Kullandığı mekânda görsel zenginlik sunan genellikle  mimari de  yardımcı dekor olarak kullanılan ürünlerdir. Cam  aksesuarlar tamamlayıcı unsur ve konsept tamamlamak adına son derece kullanışlı dekoratif malzemelerdir.
Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Para kazanmak, müşteri kazanmaktan daha önemli değildir.
İşimizi teslim ettiğimizde, gülen bir yüz ifadesinin değerini hiçbir şey ile değişmemeliyiz.
Dünya da vitray sanatı için ne var ise, ülkemde de olmalıdır.
Bunun için ömür boyu  çalışmaya gayret edeceğiz.
Cumaali ÖZDEŞ
Kurucu
 • Adres
  Çamlıtepe Caddesi No: 327 Siteler ANKARA / TÜRKİYE
 • Telefon / Faks
  +90 312 350 51 52 / 10 59
  +90 312 353 23 99
 • Eposta
  info@vitray.com.tr
web.tasarim.namikerdemkaya.com
© 2016 | Her hakkı saklıdır.