vitray bevel vitray kristal vitray tiffany vitray füzyon vitray kumlama cam dekorasyon işleme bakır kurşunlu vitray kapı pencere vitray tasarım kristal vitray renkli vitray mat | Özdeş Kristal

Cumaali ÖZDEŞ
Genel Müdür

info@vitray.com.tr
1965 Kayseri Basakpınar dogumludur. Sirketin kurucusudur. Gazi Üniversitesi Mobilya ve Iç mimari – Dekorasyon Bölümü mezunudur. Evli ve bir erkek, iki kız çocuk babasidir.

Cennet KOCAOĞLU
İdare,Satış ve Tasarım

satis@ozdeskristal.com.tr
tasarim@vitray.com.tr

1983 Malatya doğumludur. Ankara Atatürk Teknik Endüstri Meslek Lisesi Dekoratif Sanatlar Bölümünden mezun olmuştur. Evli ve iki çocuk annesidir. İşletmenin genel idaresinden sorumludur. Ayrıca tasarım bölümünüde yürütmektedir.

Melek KARACA
Tasarım

fuzyon@vitray.com.tr
melek@vitray.com.tr
1987 Ankara doğumludur. Gazi Üniv. Mesleki Eğitim Fakültesi bünyesinde Grafik Tasarım Bölümünden mezun olmuştur. Şirketimizin Tasarım bölümünü yürütmektedir.  Anadolu Üniv. İletişim Fakültesinde  Radyo ve Televizyon Programcılğı bölümünde eğitimine devam etmektedir.  

 

 

 

 

ŞÜKRAN JOLHA
Muhasebe & Malzeme satış

muhasebe@vitray.com.tr
1982 Ankara doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Evli ve bir çocuk annesidir. 

Salih AKSOY
Vitray imalat

1965 Yozgat dogumludur. 1984 yilinda vitray isine baslamistir. 28 senedir vitray ve avize isiyle ugrasmaktadir. 1998 yilindan bu yana Özdes Kristal bünyesinde Vitray sanatçisi ve Avize ustasi olarak çalismaktadir. Evli ve 2 çocuk babasidir.


Musatafa YILDIZ
Vitray imalat

1968 Kayseri -Yahyalı  doğumludur. Ankara Atatürk Teknik Endüstri Meslek Lisesi Boya Dek. Bölümünden mezun olmuştur. 1998 yilindan bu yana Özdes Kristal bünyesinde Vitray sanatçisi olarak çalismaktadir.Evli ve 3 çocuk babasıdır.


Muhammet ÇOŞKUN
Vitray imalat

1983 Ankara dogumludur.  Ankara Atatürk Teknik Endüstri Meslek Lisesi Dekoratif Sanatlar Bölümünden mezun olmustur. 2003 yilindan bu yana Özdes Kristal bünyesinde Vitray sanatçisi olarak çalismaktadir


Yüksel TÜZEL
Vitray imalat

1974 Kastamonu doğumludur.Ankara Atatürk Teknik Endüstri Meslek Lisesi Dekoratif Sanatlar Bölümünden mezun olmustur. İşletmemizde 1997 yılından bu yana vitray ve füzyon sanatçısı olarak çalışmaktadır. Evli ve iki kız çocuk babasıdır.


 

 

 


Uğur BAYAR
Montaj-Ölçü Kontrol

Baglum dogumludur.Evli ve iki çocuk babasidir. Ölçü ve Montaj sorumlusudur.


Hümeyra MERAL
Cam Boyama & Vitray İmalatı

19 Mayıs Üniversitesi Mimari Dekoratif Sanatlar mezunudur.Firmamızın CNC cam boyama ve vitray imalat kısımlarında çalışmaktadır.


 

              

 

 


 

Sevil Tunçbilek
Depo, Plotter ve İmalat Ön Hazırlık Sorumlusu
 

 1988 Ankara doğumludur. Selçuklu Ünv. El Sanatları Çiçek Örgü Dokuma Öğr. mezunudur.


Nurten DİŞLİOĞLU
Yemekhane

1968 Yozgat dogumludur. 2005 yılından bu yana Özdes Kristal bünyesinde mutfak ve temizlik islerini yapmaktadir. Evli ve 2 çocuk annesidir.